Kodėl mes

Modernios technologijos konkurencingomis kainomis

Pasirinkti UAB BaltiCode reiškia, jog Jūs renkatės kokybiškas programavimo paslaugas už prieinamą kainą, pasirinkate patyrusius programavimo specialistus, kurie yra gerai įvaldę šiuolaikines IT technologijas.

Nesvarbu, ar Jums reikalinga internetinė svetainė / elektroninė parduotuvė, ar specializuota programinė įranga skirta Jūsų įmonės reikmėms, Jūs visada gausite geriausią mūsų programavimo pasiūlymą.


Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių bei mobiliųjų aplikacijų kūrimas – mūsų specializacija

UAB BaltiCode – įmonė, ne vienerius metus dirbanti programavimo paslaugų srityje. Esame įsikūrę šiaurės vakarų regione – Mažeikių mieste. Nuo pat įmonės įsteigimo – 2009 metų pradžioje, UAB BaltiCode specializuojasi internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių, mobiliųjų aplikacijų, iPhone ir Android aplikacijų kūrime, pagal klientų pageidavimus atlieka individualius programavimo darbus.

Profesionaliai atlikdami programavimo darbus, mes jau esame užsitarnavę net tik Lietuvos įmonių, bet ir užsienio partnerių pasitikėjimą, todėl džiaugiamės vis daugiau programavimo paslaugų teikdami užsienio rinkoms.

Mūsų patyrę darbuotojai siūlo kokybišką aptarnavimą ir įsiklauso į klientų norus, todėl visada klientams stengiamės pateikti geriausius, maksimaliai poreikius patenkinančius programavimo sprendimus. Ir visa tai – konkurencingomis kainomis.

Žinios
Visi mūsų programuotojai ir IT specialistai turi aukštąjį išsilavinimą ir gerai išmano naujausius technologinius pasiekimus.

Patirtis
Nesvarbu, kokių IT paslaugų Jums reikia, mūsų patyrę specialistai pateiks Jums reikalingus programavimo sprendimus.

Kokybė ir kaina
Mes nesame patenkinti tol, kol mūsų klientai nėra patenkinti. Mes siekiame 100% klientų pasitenkinimo siūlydami aukštą programavimo kokybę, greitą aptarnavimą ir prieinamas kainas.

Duomenų saugumas
Mes visada darome atsargines klientų duomenų kopijas. Nesvarbu ar Klientas talpina savo internetinę svetainę mūsų serveryje, ar tik užsako internetinę svetainę pas mus. Taip mes užtikriname, kad Klientui praradus duomenis, mes juos atstatysime.