Automatinis kainų konvertavimas į eurus

Sausio 1 dieną visa šalis oficialiai pereis prie naujos valiutos. Ne išimtis ir atsiskaitymai elektroninėse parduotuvėse.

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo šiandien siūlome naują paslaugą ir produktą, kurio pagalba elektroninėse parduotuvėse atliksime automatinį prekių kainų konvertavimą į eurus. Po mūsų atlikto automatinio valiutos konvertavimo, Jūms nereikės rankiniu būdu koreguoti visų elektroninės parduotuvės produktų kainų. Mes pasirūpinsime, kad pagrindinė valiuta visuose dokumentuose tokiuose, kaip sąskaitos, el. laiškai klientams bei pristatymo kainos būtų eurai.

Jei norėtumėte konsultacijos ar tiesiog užsakyti mūsų paslaugą kviečiame registruotis JAU DABAR. Su mumis galite susisiekti telefonu +370 620 39718 arba +370 620 39777. Taip pat galite rašyti užklausą žemiau esančią formą.

 

Kaip mes dirbame?


convert

  1. Konvertuosime visų produktų katalogo bei papildomų paslaugų (pvz. prekių pristatymo) kainas į eurus.
  2. Pakeisime pagrindinę svetainės valiutą iš litų į eurus. Šį dalyką reikės atlikti nuo 2015 sausio 1 dienos.
  3. Suderinsimekad atsiskaitymų valiuta sutaptų su elektroninės parduotuvės valiuta. Į elektroninę bankininkystę ar mokėjimo sistemas (pvz. Paysera) būtų vykdomi mokėjimai eurais. Šią užduotį privalu atlikti iki 2015 sausio 15 dienos.

  

Palaikomos elektroninės prekybos platformos


prestashop logo opencart icon-142 color

Magento

Kaina nuo: 86,89 €

Palaikomos verijos: 1.9.1, 1.8.1, 1.8, 1.7

Galima įsigyti, kaip modulį*

PrestaShop

Kaina nuo: 72,41 €

Palaikomos verijos: 1.6, 1.5, 1.4

 

OpenCart

Kaina nuo: 72,41 €

Palaikomos verijos: 1.5.6, 1.5.5

 

*Galime pradžiuginti dirbančius su Magento elektroninės prekybos sistema, nes jai sukūrėme modulį, kurio pagalba galima atlikti visus reikiamus darbus valiutų konvertavimui. Tereikia atlikti diegimo darbus pagal nesudėtingą diegimo instrukciją ir atlikti reikiamus sistemos nustatymus. Susisiekite su mumis, papasakosime apie tai plačiau.

Paslaugos kaina


Atlikimo terminai


Paslaugos kaina priklauso nuo elektroninės prekybos sistemos sandaros ir sudėtingumo. Po platformų pavadinimai pateiktos kainos yra orientacinio pobūdžio ir galioja tiems el. parduotuvių savininkams, kurie naudoja standartinę sistemą su standartiniais moduliais. Jei sistemos naudoja unikalius sprendimus ar kitokius specifinius modulius, mes įvertinsime papildomų darbų apimtis ir pateiksime savo fiksuotą kainą.

Standartiškai darbai atliekami per 1 darbo dieną nuo paslaugos užsakymo ir avansinio apmokėjimo gavimo. Tais atvejais, kai sistema yra kiek sudėtingesnė (pvz. naudojami ne standartiniai moduliai arba egzistuoja sistemos sąsaja su buhaterinės ar sandėlio programa) darbų atlikimo sparta vertinama atskirai.

Atsiųskite mums užklausą