Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Išmanieji telefonai – neatsiejama verslo dalis

Mobiliosios programėlės (aplikacijos) yra sparčiai plintančių išmaniųjų telefonų neatsiejama dalis. Kaip, kad interneto svetainės tapo neatsiejama verslo dalimi, taip ir mobiliosios programėlės (aplikacijos) tampa ne smagiu žaislu ar prabanga, o būtinybe.

Įmonės programėlės (aplikacijos) – tai naujas ir greitai augantis informacijos, reklamos ir pardavimo kanalas. Jis yra patogus vartotojams, nes mobilusis telefonas – visada šalia. Viliojantis verslui, nes mobilusis telefonas yra nuolat ryšį turinti komunikacija, atsiskaitymo priemonė. Naudojant mobiliąsias programėles (aplikacijas) telefoną galima paversti funkcionalia, unikalia savo parduotuve, reklamos, nuolaidų, akcijų skrajute ar žinių kanalu vartotojo kišenėje.

 

iOS ir Android aplikacijų kūrimas

Aplikacijų kūrimas iOS (iPhone ir iPad) ir Android įrenginiams. iPhone ir Android aplikacijos yra plačiai naudojamos įmonės komunikacijos procesams, aplikacijos  supaprastins ir pagreitins, tuo pačiu padės pagerinti Jūsų prekės ženklo žinomumą ir padidins pardavimus. Mes Jums pasiūlysime optimalų Jūsų prekių arba produktų išdėstymą išmaniųjų telefonų ekranuose, įdiegsime reikalingas funkcijas į iOS ir Android aplikacijas, kad Jūsų klientai galėtų vieno mygtuko paspaudimu Jums paskambinti arba greitai parašyti žinutę, pagal Jūsų pageidavimus įgyvendinsime kitus reikiamus sprendimus iOS ir Android aplikacijų kūrimui.

Turite klausimų aplikacijų kūrimo klausimais?
Esame įsitikinę, kad pasiūlysime geriausios kokybės aplikaciją geriausiomis kainomis.

Pateikite mums užklausą ir gausite mūsų pasiūlymą aplikacijos sukūrimui per 48 valandas arba paskambinkite mums telefonu +370 620 39718