Elektroninės parduotuvės

Vis daugiau vartotojų ieškodami didesnio prekių asortimento ir žemesnių kainų apsiperka internetu elektroninėse parduotuvėse, todėl elektroninės parduotuvės atidarymas gali būti Jūsų verslo sėkmės garantas. Elektroninių parduotuvių kūrimas naudojant Magento atviro kodo turinio valdymo sistemą. 

 

Magento turinio valdymo sistemaMagento tai atviro kodo elektroninės komercijos sprendimas. Šiuo metu tai viena populiariausių elektroninių parduotuvių kūrimo turinio valdymo sistema, siūlanti beveik neribotą lankstumą ir valdymą. Magento pasirinkti labiau rekomenduojame, jeigu planuojate turėti elektroninę parduotuvę su labai dideliu kiekių produktų (nuo keletos tūkstančių ir daugiau). Lanksti architektūra, lengva integracija su kitais produktais leis priimti unikalius sprendimus kuriant elektroninę parduotuvę skirtus tik Jums.

BaltiCode gali sukurti elektroninę parduotuvę naudojant Magento turinio valdymo sistemą, kuri pilnai atitiks Jūsų ir Jūsų klientų poreikius. Jūsų klientai elektroninėje parduotuvėje galės lengvai rasti, pasirinkti, apsipirkti, užsisakyti savo produktus. Tiek tiekėjas, tiek klientas gali turėti išsamią informaciją apie užsakymo būseną ir užsakymų istoriją. Mūsų patyrę programuotojai gali susieti skirtingus elektroninės komercijos išteklius į Jūsų svetainę. Pavyzdžiui, susieti Jūsų elektroninės parduotuvės Magento turinio valdymo sistemą su Jūsų naudojama buhalterine ar sandėlio programa.