Internetinių svetainių kūrimas

Internetinės svetainės

UAB „BaltiCode” kuria internetines svetaines naudodama atviro kodo sistemą WordPress. Parenkame tinkamiausią šabloną ir pritaikome kliento poreikiams, pageidaujant įgyvendiname individualius internetinių svetainių kūrimo sprendimus.

Siūlome šias kompeksines paslaugas:

  • Domeno užregistravimas
  • Logotipo sukūrimas
  • Svetainės kūrimas
  • Svetainės talpinimas
  • SEO optimizavimo paslaugos

Internetiniai portalai

Kuriame skelbimų, pramogų, naujienų ir kitus portalus. Vieni jų labiau skirti bendruomeniškumui skatinti ir bendrauti, kiti internetiniai portalai kuriami komerciniais tikslais. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie internetinių portalų kūrimą susisiekite su mumis.

TVS (turinio valdymo sistemos)

Turinio valdymo sistemos yra diegiamos tam, kad vartotojas pats galėtų redaguoti, keisti, atnaujinti savo internetinės svetainės informaciją nereikalaujant jokių programavimo žinių. Mes pasiūlysime turinio valdymo sistemą atitinkančią Jūsų poreikius, lengvai valdomą bei optimizuotą paieškos sistemoms.

Wordpress logotipas

WordPress – populiari pasaulyje turinio valdymo sistema (TVS), dirbanti PHP + MySQL dueto pagalba. Pačioje pradžioje WordPress buvo blogo / spaudos tipo platforma, tačiau vėliau išaugo iki beribio pritaikymo internetinių svetainių sistemos tokių kaip video, forumai, apklausos, kalendoriai ir t.t. priklausomai nuo Jūsų poreikių. WordPress atviro kodo turinio valdymo sistema siūlo veiksmingai kurti ir valdyti savo internetinę svetainę tam, kad vartotojas pats galėtų redaguoti, keisti, atnaujinti savo internetinės svetainės informaciją nereikalaujant jokių programavimo žinių.