SEO paslaugos

SEO paslaugos

Ar Jūsų internetinė svetainė lengvai randama „google“ paieškoje?

Atsiųskite mums iki penkių raktažodžių, frazių, pagal kuriuos manote, kad Jus klientai randa ir pagal kuriuos norėtumėte, kad rastų paieškos sistemose „google“ ir mes Jums visiškai nemokamai atsakysime kuroje pozicijoje esate „google“ paieškoje.

SEO – tai Jūsų internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms

Siekiate padidinti žinomumą apie save ir teikiamas įmonės paslaugas, tikitės didesnio srauto savo internetinėje svetainėje ir taip siekiate padidinti pardavimus?

Vis daugiau vartotojų ieškodami didesnio prekių asortimento ir žemesnių kainų apsiperka internetu elektroninėse parduotuvėse, ieško naudingos informacijos, o tuo pačiu vis daugiau atsiranda įvairiausių elektroninių parduotuvių bei internetinių svetainių, todėl internetinėje erdvėje didėjant konkurencijai vis sunkiau būti matomam. Tyrimais nustatyta, kad didžioji dalis lankytojų paieškos sistemose informacijos ieško tik pagal pirmuosiuose paieškos sistemų rezultatų puslapiuose atsirandančią informaciją. SEO optimizacija padės Jūsų svetainei patekti į pirmuosius paieškos sistemos puslapius.

Kaip tai veikia?

Asmuo Ieškantis tam tikro produkto, paslaugos ar informacijos per paieškos sistemas įveda tam tikrą raktinį žodį ar frazę kuris geriausiai apibūdina produktą ar paslaugą, tuomet paieškos sistema pateikia sąrašą svetainių kurios surūšiuotos pagal užimamus reitingus paieškos sistemoje, svetainės, kurių reitingai yra aukščiausi pozicionuoja pirmuosiuose puspapiuose, taip SEO optimizacija gali padėti Jūsų svetainei patekti į pirmuosius paieškos sistemos puslapius.

SEO optimizacijos privalumai

  • Jūsų internetinė svetainė lengvai randama internetu.
  • Daugiau potencialių klientų, kurie ieško Jūsų siūlomų paslaugų.
  • Sutaupoma Google Adwords reklamos kaina.