Internetinės svetainės

Dar neturite internetinės svetainės, o gal norite atnaujinti savo internetinę svetainę? Palikite visus rūpesčius mums! Suteiksime visas jums reikalingas paslaugas vienoje vietoje! Kuriame interneto svetaines naudodami atviro kodo sistemą WordPress. Klientui pageidaujant įgyvendiname individualius internetinių svetainių kūrimo sprendimus.

Internetinės svetainės
Elektroninės parduotuvės

Elektroninės parduotuvės

Vis daugiau vartotojų ieškodami didesnio prekių asortimento ir žemesnių kainų apsiperka internetu elektroninėse parduotuvėse, todėl elektroninės parduotuvės atidarymas gali būti Jūsų verslo sėkmės garantas. Elektronines parduotuves kūriame naudojant Magento atviro kodo turinio valdymo sistemą.

Mobiliosios aplikacijos

Mobiliosios programėlės (aplikacijos) yra sparčiai plintančių išmaniųjų telefonų neatsiejama dalis. Kaip, kad interneto svetainės tapo neatsiejama verslo dalimi, taip ir mobiliosios programėlės (aplikacijos) tampa ne smagiu žaislu ar prabanga, o būtinybe.

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas
Individualios programavimo paslaugos

Individualios programavimo paslaugos

Reikalingos individualios programavimo paslaugos?

Pagal Jūsų pageidavimus sukursime programinę įrangą, padėsiančią efektyviau planuoti ir valdyti Jūsų įmonės veiklą.

Priežiūros paslauga

Tai mėnesiniu abonentiniu mokesčiu paremta paslauga skirta smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kurios turi įvairias sistemas (el. parduotuves, svetaines, individualius integracinius sprendimus ir pan.).

BaltiCode palaikomos sistemos
SEO paslaugos

SEO paslaugos

SEO – tai Jūsų internetinės svetainės omptimizavimas paieškos sistemoms.

Siekiate padidinti žinomumą apie save ir teikiamas įmonės paslaugas, tikitės didesnio srauto savo internetinėje svetainėje ir taip siekiate padidinti pardavimus?

Mes galime padėti!