Internetinių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės

Vis daugiau vartotojų ieškodami didesnio prekių asortimento ir žemesnių kainų apsiperka internetu elektroninėse parduotuvėse, todėl elektroninės parduotuvės atidarymas gali būti Jūsų verslo sėkmės garantas.

Internetinės parduotuvės sukūrimas naudojant Magento atviro kodo turinio valdymo sistemą yra puikus sprendimas.

Magento turinio valdymo sistema

Magento – tai atviro kodo elektroninės komercijos sprendimas. Šiuo metu tai viena populiariausia internetinių parduotuvių kūrimo turinio valdymo sistema, siūlanti beveik neribotą lankstumą ir valdymą. Magento sistemą pasirinkti labiau rekomenduojame, jeigu planuojate turėti internetinę parduotuvę su labai dideliu kiekių produktų (nuo keletos tūkstančių ir daugiau). Lanksti architektūra, lengva integracija su kitais produktais leis priimti unikalius sprendimus kuriant internetinę parduotuvę skirtus tik Jums.

Magento logotipas

BaltiCode gali sukurti elektroninę parduotuvę naudojant Magento turinio valdymo sistemą, kuri pilnai atitiks Jūsų ir Jūsų klientų poreikius. Jūsų klientai internetinėje parduotuvėje galės lengvai rasti, pasirinkti, apsipirkti, užsisakyti savo produktus. Tiek tiekėjas, tiek klientas gali turėti išsamią informaciją apie užsakymo būseną ir užsakymų istoriją. Mūsų patyrę Magento programuotojai gali susieti skirtingus elektroninės komercijos išteklius į Jūsų svetainę. Pavyzdžiui, susieti Jūsų internetinės parduotuvės Magento turinio valdymo sistemą su Jūsų naudojama buhalterine ar sandėlio programa.